Specjaliści Activus

ACTIVUS TEAM to grupa młodych ludzi pasjonujących się sportem, zdrowiem i racjonalnym odżywianiem.

W większości są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym z dziedzin takie jak dietetyka, fizjoterapia, dietetyka sportowa. Dodatkowo w naszych szeregach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, instruktorów sportów różnych dyscyplin. Każdy z nich czynnie wykorzystuje potencjał swojego ciała, trenując i dobrze się odżywiając.

Aby przekroczyć bariery swojego organizmu i wspomóc możliwości wysiłkowe chętnie korzystają z suplementów diety, zdając sobie sprawę, po co to robią i w jaki sposób działają. Posiadają wiedzę, które z nich działają synergicznie i jakie są najlepsze pory na przyjmowanie danego suplementu, aby wyciągnąć z niego maksymalne korzyści.

To właśnie wyróżnia sklepy Activus na tle konkurencji. Pracownicy, którzy dzięki połączeniu pasji, setek godzin nauki popartej praktyką i zdobywaniem doświadczenia, są w stanie pomóc Wam w najróżniejszych problemach, zawsze służąc radą.

Poznaj nasz zespół :)

 


Activus w Pasażu Kaufland - ul. H. Opieńskiego 1 Poznań


Ania

Absolwentka AWF w Poznaniu na kierunku Dietetyka Sportowa.

Studia magisterskie kontynuowałam na kierunku Dietetyka Kliniczna na Uniwersytecie Medycznym.

Pasjonuje się w odżywianiu i suplementacji w chorobach autoimmunologicznych, chorobach zapalnych jelit oraz nadwrażliwościach pokarmowych. Uważam, że w każdej jednostce chorobowej sposób odżywiania ogrywa najważniejszą rolę.

Z  aktywnością fizyczną jestem związana od dziecka, gdyż przez wiele lat brałam udział w zawodach sportowych. Od kilku lat regularnie związana z treningami siłowymi.  Sądzę, że w obecnych czasach, suplementacja u osób regularnie podejmujących aktywność fizyczną jest jej nieodłącznym elementem.

Łącząc odpowiednio dobraną suplementację ze zbilansowaną dietą uzyskasz najlepsze rezultaty.

 

Marcin

Cenię sobie podejście praktyczne do treningu i dietetyki. W młodości walczyłem z nadwagą, którą udało mi się pokonać, więc tematy odchudzania nie są mi obce i doskonale wiem z czym zmagają się moi klienci. Na własnej skórze wypróbowałem wiele sposobów na gubienie wagi, stosowałem wiele różnych diet i uważam że plan żywieniowy trzeba skonstruować tak by stosunkowo łatwo było się go trzymać. Od niemal 10 lat regularnie trenuję siłowo i to właśnie treningi na siłowni stanowią podstawę mojej aktywności fizycznej.  Lubię sporty ekstremalne i paintball,  gdzie sprawne ciało jest przydatne.  W tej pracy cieszy mnie możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu dietetyki.

 


Activus w CH Panorama - ul. Górecka 30 Poznań


Kuba

Licencjonowany dietetyk sportowy z 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Pasjonat i instruktor kulturystyki z licencją UE. Kilkanaście przebytych kursów z tematyki neuroprotekcji, endokrynologi, suplementacji sportowej, układu pokarmowego, oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych i autoimmunologicznych m.in. nowotwory, cukrzyca, insulinooporność, refluks, flora jelitowa, miażdżyca, hipogonadyzm, hashimoto. Dbale zwracający uwagę na cały organizm oraz przebiegające w nim reakcje, co przekłada się na dalsze funkcjonowanie ciała i umysłu.

Wychodzi z założenia, że dzięki manipulacji dietą oraz spersonalizowanej suplementacji można wpłynąć pozytywnie na organizm każdego człowieka, sportowca, kulturysty czy osoby chorującej.

Dzięki ciągłemu kształceniu się i będąc na bieżąco z nowymi badaniami naukowymi oraz codzienną praktyką zawodową jest w stanie doradzić każdemu, kto chciałby wpłynąć na swoje zdrowie lub tężyznę fizyczną.

 

Kuba

Sport fascynuje mnie od najmłodszych lat. Z biegiem czasu uprawiałem przeróżne dyscypliny sportowe: od sportów drużynowych, ekstremalnych po sporty walki. W ostatnim czasie najwięcej czasu i energii poświęcam na treningi street workout oraz siłowe. Posiadam liczne szkolenia z zakresu treningu siłowego - pracując na jednej z siłowni przekuwałem swoją wiedzę na praktykę. Zainteresowanie oraz dociekliwość w temacie dietetyki skłoniła mnie do podjęcia studiów na tym kierunku. Chętnie podzielę się wiedzą z zakresu: suplementacji, dietetyki czy treningu.

 

Dawid

Nazywam się Dawid, mam 23 lata. Na siłowni zacząłem trenować od 15 roku życia , a udział w zawodach sylwetkowych zacząłem brać 4 lata temu , sięgając m.in po tytuł Vice Mistrza Polski Juniorów , Mistrza Polski Juniorów , jak i również reprezentowałem Polskę na prestiżowych zawodach Arnold Classic kwalifikując się do ścisłego finału . Sport w moim życiu jest od zawsze , przed kulturystyką uprawiałem również inne dyscypliny , w które wkładałem 100% swojego zaangażowania. Trening i dietetyka to moje pasje, którymi chętnie Cię „zarażę”.

 

 


Activus w Galerii Pestka - al. Solidarności 47 Poznań


Adrian

Siema ;)

Jestem pasjonatem zdrowego stylu życia, spotu pod każdą postacią, oraz przyrodnikiem z zamiłowania.  Jako nastolatek zaczynałem od trenowania breakdance, następnie treningi pokierowałem w kierunku kalisteniki. Spoko połączyć „own bodyweight exercises” z akrobatycznymi elementami. Interesuje się również kulturą dalekiego wschodu - trenuje Tai Chi oraz Qi Gong. W swojej pracy stale poszerzam swoją wiedzę łącząc różnorakie dziedziny - to właśnie jest fajne J. Największą moją pasją jest biologia, której znajomość jest niezbędna jeśli chodzi o suplementację.

Mój ulubiony cytat, to ten Arnolda Schwarzeneggera: „The worst thing I can be is the same as everybody else”

Michał

Z siłownią jest związany od 14 roku życia. Ukończył kurs instruktora sportów siłowych na wrocławskim AWF'ie. W 2010 roku zdobył tytuł Akademickiego Mistrza Polski w kulturystyce. W tamtym okresie aktywnie wspierał młodych sportowców pracując jako trener sportów siłowych. Pasja do sportu wpłynęła na wybór kierunku studiów. Michał posiada tytuł magistra dietetyki, który uzyskał na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Wiedzę czerpie zawsze ze sprawdzonych źródeł naukowych, podchodząc sceptycznie do tymczasowych i przemijających

 


Activus w Galerii A2 - ul. Głogowska 440-442 Poznań


Emil

Pasjonat sportów siłowych i wytrzymałościowych. Certyfikowany trener personalny. Ze sportem związany od najmłodszych lat, zaczynając od dyscyplin zespołowych, aby z biegiem czasu docenić indywidualne podejście do jednostki. Posiada liczne szkolenia potwierdzające wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. Specjalizujący się w żywieniu sportowców. Swoim podopiecznym uzmysławia jak ważną rolę pełni odżywianie w ich progresie i samopoczuciu.

Podczas wizyty w Activusie możecie liczyć na jego profesjonalne i kompleksowe doradztwo w wyborze odżywek wspomagających rozwój i zdrowie.

Radek

Trener personalny z kilku letnim stażem, zawodnik IFBB i uczestnik zawodów w kategorii męska sylwetka. Ze sportem związany od zawsze, wcześniej trenowałem 7 lat karate, obecnie od 8 lat związany z siłownią. Uczestnik wielu szkoleń dotyczących anatomii i fizjologii, metod treningowych oraz dietetyki.

Swoje osiągnięcia sportowe maksymalizuje poprzez stosowanie wielu metod treningowych, zróżnicowanego podejścia do żywienia oraz suplementacji, bez używania środków dopingujących. Moim osobistym celem jest „dotarcie” do naturalnych granic możliwości ciała.

W pracy z klientem zajmuję się ich realistycznymi celami. Są to zarówno klasyczne treningi kulturystyczne nakierowane na kształtowanie sylwetki, jak i treningi funkcjonalne pomagające klientom pokonywać swoje dolegliwości bólowe, słabości, czy po prostu pozwalające im lepiej żyć. Zawsze pozytywnie nastawiony do klienta, znajdujący dialog zarówno z młodzieżą (14 lat najmłodszy podopieczny), jak i z ludźmi starszymi (60 lat najstarszy klient).

 

 


Activus w CH M1 - ul. Szwajcarska 14 Poznań


Marita

Zdobyłam tytuł dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, aktualnie kontynuuje studia magisterskie, skupiając się na dietetyce sportowej, na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Znam produkty spożywcze od podstaw, jako iż specjalizuję się w technologii żywności. Doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki licznym praktykom w szpitalach, gabinetach dietetycznych czy pracy w ośrodkach leczenia dietą. Prowadziłam warsztaty edukacyjne oraz kulinarne dla uczniów szkół podstawowych oraz uczestniczyłam w  kampanii żywieniowej w ramach Rządowego Projektu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Stale staram się poszerzać swoją wiedzę z zakresu dietetyki, treningu i suplementacji opierając się badaniami naukowymi. Uważam że nieodłącznym elementem prowadzenia zdrowej diety jest aktywność fizyczna. Jestem aktywną biegaczką, szczególnie na świeżym powietrzu.

W pracy z podopiecznymi kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie lubię sztywnej, formalnej komunikacji, dlatego staram się wprowadzać luźną atmosferę. Chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi, aby w jak największym stopniu pomóc w zmianie nawyków żywieniowych.

Maciej

Pasjonat treningu siłowego oraz zdrowego stylu życia. Moje początki na siłowni obudziły we mnie potrzebę zdobywania wiedzy z zakresu dietetyki I rozwijania sylwetki. Sprawdziłem na sobie wiele teorii, testowałem porady i informacje od doświadczonych osób działających jako eksperci dietetyki i suplementacji. Cenie sobie zdrowe podejście do treningów jak i diety. Człowiek aby zachować idealny balans powinien rozwijać zarówno ciało jak i umysł. Zawsze służę dobrym słowem oraz staram się pomóc każdemu klientowi najlepiej jak potrafię.

 


Activus w Galerii MM - ul. Święty Marcin 24 Poznań


 

Damian

Trener personalny, pasjonat treningu siłowego. Sport towarzyszył mu od najmłodszych lat i również dziś jest jego głównym motorem napędowym. Regularnie poszerza swoją wiedzę i nabywa nowe umiejętności, aby osiągać coraz to lepsze efekty i jeszcze lepiej pomagać swoim podopiecznym. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży fitness sprawia, że poznał ją od podszewki i posiada szeroką wiedzę zdobytą na rozmaitych kursach i szkoleniach. Jak każdy profesjonalista stawia na nieustanny rozwój zarówno w zakresie metodyki treningu jak i suplementacji oraz rozsądnego żywienia.

Łucja

Sportem zajmuję się od 9 roku życia, a moją największą pasją były sztuki walki, w szczególności karate. To właśnie w tym sporcie reprezentowałam nasz kraj na arenie międzynarodowej, będąc w reprezentacji narodowej. Dzięki temu doświadczeniu suplementacja w sportach walki nie jest mi obca. Obecnie chcę przetestować swoje siły w trójboju siłowym i aktualnie to właśnie na tym sporcie się skupiam. Interesuję się suplementami głównie z ukierunkowaniem na progres treningowy, zwiększeniu siły, wytrzymałości, masy mięśniowej, poprawy jakości regeneracji potreningowej w różnorakich sportach. Jeżeli to właśnie jest Twoim celem, zapraszam - chętnie doradzę :) Jestem też studentką psychologii ze specjalizacją psychologia sportu. Chcę dzielić się moją wiedzą oraz doświadczeniem, ale również poszerzać te aspekty, dlatego moim priorytetem jest kontakt z osobami aktywnymi. 🙂

Artur

Moją pasją jest kulturystyka. Cały czas uczę się nowych rzeczy związanych z treningiem i dietą. Z suplementami mam do czynienia od początków treningu ponieważ to istotna część w drodze do budowania sylwetki i zachowania zdrowia. Chętnie doradzę osobom początkującym na siłowni odnośnie budowania masy mięśniowej.

Do zobaczenia w na stoisku Activus w Galerii MM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl