Producenci

regulamin sklepu internetowego

Activus Team

ACTIVUS TEAM to grupa młodych ludzi pasjonujących się sportem, zdrowiem i racjonalnym odżywianiem.

W większości są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym z dziedzin takie jak dietetyka, fizjoterapia, dietetyka sportowa. Dodatkowo w naszych szeregach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, instruktorów sportów różnych dyscyplin.Każdy z nich czynnie wykorzystuje potencjał swojego ciała, trenując i dobrze się odżywiając.

Aby przekroczyć bariery swojego organizmu i wspomóc możliwości wysiłkowe chętnie korzystają z suplementów diety, zdając sobie sprawę, po co to robią i w jaki sposób działają. Posiadają wiedzę, które z nich działają synergicznie i jakie są najlepsze pory na przyjmowanie danego suplementu, aby wyciągnąć z niego maksymalne korzyści.

To właśnie wyróżnia sklepy Activus na tle konkurencji. Pracownicy, którzy dzięki połączeniu pasji, setek godzin nauki popartej praktyką i zdobywaniem doświadczenia, są w stanie pomóc Wam w najróżniejszych problemach, zawsze służąc radą.

Poznaj nasz zespół :)

 


Activus w Pasażu Tesco - ul. H. Opieńskiego 1 Poznań


Mikołaj

Absolwent poznańskiego AWF na kierunki wychowanie fizyczne, od najmłodszych lat związany ze sportem. Certyfikowany trener personalny, instruktor fitness oraz instruktor kulturystyki. Posiada wiele szkoleń w zakresie treningu oporowego, odżywiania i suplementacji oraz uprawnienia doradcy żywieniowego. Od kilku lat mocno zaangażowany w kulturystykę, czynny zawodnik kulturystyki klasycznej federacji IFBB.

Mikołaj chętnie podzieli się swoją wiedzą z dziedziny suplementacji, treningu siłowego i diety, a być może i udzieli kilku wskazówek aspirującym przyszłym kulturystom.

Krzysztof

Szkoleniowiec, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz zawodnik kategorii Men’s Physique. Autor warsztatów z zakresu modelowania sylwetki oraz dietetyki i suplementacji. Trener z 10 letnim doświadczeniem. 

Jako zawodowy kulturysta w swoim dorobku sportowym posiada następujące osiągnięcia:

  • 3 miejsce - Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2015,
  • 3 miejsce - Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne Słupsk 2015,
  • 2 miejsce - Mistrzostwa Polski Kielce 2015,
  • 2 miejsce - Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2015,
  • 3 miejsce - FIWE Warszawa 2015,
  • Top 15 - Zawody Mr Olympia Spain Marbella 2016,
  • 4 miejsce - Zawody Mr Olympia Italy San Marino 2016,
  • 2 miejsce - Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017

 


Activus w CH Panorama - ul. Górecka 30 Poznań


Kuba

Licencjonowany dietetyk sportowy z 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Pasjonat i instruktor kulturystyki z licencją UE. Kilkanaście przebytych kursów z tematyki neuroprotekcji, endokrynologi, suplementacji sportowej, układu pokarmowego, oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych i autoimmunologicznych m.in. nowotwory, cukrzyca, insulinooporność, refluks, flora jelitowa, miażdżyca, hipogonadyzm, hashimoto. Dbale zwracający uwagę na cały organizm oraz przebiegające w nim reakcje, co przekłada się na dalsze funkcjonowanie ciała i umysłu.

Wychodzi z założenia, że dzięki manipulacji dietą oraz spersonalizowanej suplementacji można wpłynąć pozytywnie na organizm każdego człowieka, sportowca, kulturysty czy osoby chorującej.

Dzięki ciągłemu kształceniu się i będąc na bieżąco z nowymi badaniami naukowymi oraz codzienną praktyką zawodową jest w stanie doradzić każdemu, kto chciałby wpłynąć na swoje zdrowie lub tężyznę fizyczną.

Maks

Fascynacja sportem towarzyszy mi od najmłodszy lat, już wtedy próbowałem się w różnych sportach; od sportów drużynowych, przez sporty ekstremalne i sztuki walki, ale to jednak w sporcie siłowym znalazłem największą zajawkę. Doceniam w nim najbardziej sam proces progresu, zarówno siłowego jak i wyglądu naszej sylwetki, dzieje się to tylko wtedy jeśli wcześniej byliśmy i jesteśmy konsekwentni przede wszystkim w aspekcie samego treningu jak i w aspekcie naszego odżywiania.

W kwestiach odżywiania i diety, za najważniejsze uważam odpowiednią podaż kaloryczną i rozkład makroskładników. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę, śledząc najnowsze badania i publikacje naukowe i skupiając się na aspekcie biochemii działania poszczególnych suplementów diety na nasz organizm.

 


Activus w Pasażu Rondo - ul. Zamenhofa 133 Poznań


 

Anna

 

Opis w budowie

 

 

Jakub

 

Opis w budowie

 


Activus w Galerii Pestka - al. Solidarności 47 Poznań


Wojtek

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2005 roku. Trenowałem w wielu poznańskich klubach podpatrując i ucząc się od największych koni sportów siłowych. Jestem entuzjastą ciężkiej atletyki w naturalnym wydaniu. Staram się łączyć trójbój siłowy i kulturystykę bo wychodzę z założenia, że najlepiej gdy człowiek nie tylko wygląda na silnego ale i silny po prostu jest. Uważam, że dzięki takiemu podejściu jestem też bardziej wszechstronny i nie zamykam się na żadne metody treningowe i dietetyczne.

Nie namawiam Was do stosowania katorżniczych diet w celu uzyskania sześciopaka na lato. Jestem zwolennikiem zdroworozsądkowego podejścia do tematu, gdzie osiągamy swoje cele łącząc przyjemne z pożytecznym a nasze hobby czy pasja nie przeszkadza nam w codziennym życiu.

Krystian

Opis w budowie.

 


Activus w Galerii A2 - ul. Głogowska 440-442 Poznań


 Jacek

Instruktor fitness, ratownik WOPR oraz Open Water Diver. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Trening siłowo sylwetkowy uprawiam od 10 lat. W tym czasie ze swoim ciałem wykonałem kilka transformacji. Wielu uważa, że sport siłowy to strata czasu i niepotrzebna fanaberia. Dla mnie jest to przede wszystkim okazja do pokonywania barier, sięgania coraz dalej i motywacja do bycia lepszym - nie tylko w sferze ciała ale i ducha.

Moją pasją jest zdobywanie wiedzy. Dlatego serdecznie zapraszam do sklepu, gdzie możesz liczyć na moją pomoc w zakresie suplementacji, diety, treningu oraz krótką pogawędkę.

Marcin

Cenię sobie podejście praktyczne do treningu i dietetyki. W młodości walczyłem z nadwagą, którą udało mi się pokonać, więc tematy odchudzania nie są mi obce i doskonale wiem z czym zmagają się moi klienci. Na własnej skórze wypróbowałem wiele sposobów na gubienie wagi, stosowałem wiele różnych diet i uważam że plan żywieniowy trzeba skonstruować tak by stosunkowo łatwo było się go trzymać. Od niemal 10 lat regularnie trenuję siłowo i to właśnie treningi na siłowni stanowią podstawę mojej aktywności fizycznej.  Lubię sporty ekstremalne i paintball,  gdzie sprawne ciało jest przydatne.  W tej pracy cieszy mnie możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu dietetyki.

 


Activus w CH M1 - ul. Szwajcarska 14 Poznań


Michał

Z siłownią jest związany od 14 roku życia. Ukończył kurs instruktora sportów siłowych na wrocławskim AWF'ie. W 2010 roku zdobył tytuł Akademickiego Mistrza Polski w kulturystyce. W tamtym okresie aktywnie wspierał młodych sportowców pracując jako trener sportów siłowych. Pasja do sportu wpłynęła na wybór kierunku studiów. Michał posiada tytuł magistra dietetyki, który uzyskał na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Wiedzę czerpie zawsze ze sprawdzonych źródeł naukowych, podchodząc sceptycznie do tymczasowych i przemijających trendów. Zawsze z
uśmiechem doradzi i pogada o treningu, siłowni i suplementach.

Mateusz

Opis zostanie niedługo zaktualizowany

 

 


Activus w Galeria Posnania - ul. Pleszewska 1 Poznań


Łukasz

Sportowiec od dziecka. Zaczynał od kalisteniki na osiedlowym parku, aby później eksperymentować i łączyć treningi z masą własnego ciała z treningiem na ciężarach. 

Ukończył wiele kursów trenerskich i dietetycznych związanych ze swoimi zainteresowaniami. Aktualnie kształci się na poznańskim AWF na kierunki sport i pracuje jako trener personalny. Stara się stale rozwijać w dziedzinie treningu siłowego, aby pomagać swoim podopiecznym osiągać cele, które wydawały im się niemożliwe.

Ponadto jest aktywnym zawodnikiem Street Workout, biorącym udział w wielu krajowych mistrzostwach w kategorii Siła i Wytrzymałość. Zakwalifikował się i zakończył na 6 miejscu podczas Workout Competition League - jednych z najbardziej elitarnych zawodów w Polsce.

Marcin

 

Opis w budowie

 

 


Activus w Galerii MM - ul. Święty Marcin 24 Poznań


Sylwester

Młody sportowiec, utytułowany kulturysta który szuka sposobów aby cieszyć się zarówno pełnią życia, ale również utrzymać wysoką formę, świetną sylwetkę i wyniki na siłowni. Od małego związany ze sportem, piłką nożną, ręczną ,unihokejem, wioślarstwem czy street workout. Ostatecznie jednak najdłużej miejsce zagrzał na siłowni.

W stosunku do swoich podopiecznych zachowuje się bardziej jak "opiekun", łącząc w sobie osoby trenera, wsparcia psychologicznego i dietetyka. Zajmuje się metamorfozami ludzi, którzy niekoniecznie myślą o zawodach, ale chcą zwyczajnie czuć się dobrze w swojej skórze, niekoniecznie poświęcając na to 100% swojego życia i wysiłków.

 

Damian

Trener personalny, pasjonat treningu siłowego. Sport towarzyszył mu od najmłodszych lat i również dziś jest jego głównym motorem napędowym. Regularnie poszerza swoją wiedzę i nabywa nowe umiejętności, aby osiągać coraz to lepsze efekty i jeszcze lepiej pomagać swoim podopiecznym. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży fitness sprawia, że poznał ją od podszewki i posiada szeroką wiedzę zdobytą na rozmaitych kursach i szkoleniach. Jak każdy profesjonalista stawia na nieustanny rozwój zarówno w zakresie metodyki treningu jak i suplementacji oraz rozsądnego żywienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl