Producenci

regulamin sklepu internetowego

Activus Team

ACTIVUS TEAM to grupa młodych ludzi pasjonujących się sportem, zdrowiem i racjonalnym odżywianiem.

W większości są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym z dziedzin takie jak dietetyka, fizjoterapia, dietetyka sportowa. Dodatkowo w naszych szeregach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, instruktorów sportów różnych dyscyplin.Każdy z nich czynnie wykorzystuje potencjał swojego ciała, trenując i dobrze się odżywiając.

Aby przekroczyć bariery swojego organizmu i wspomóc możliwości wysiłkowe chętnie korzystają z suplementów diety, zdając sobie sprawę, po co to robią i w jaki sposób działają. Posiadają wiedzę, które z nich działają synergicznie i jakie są najlepsze pory na przyjmowanie danego suplementu, aby wyciągnąć z niego maksymalne korzyści.

To właśnie wyróżnia sklepy Activus na tle konkurencji. Pracownicy, którzy dzięki połączeniu pasji, setek godzin nauki popartej praktyką i zdobywaniem doświadczenia, są w stanie pomóc Wam w najróżniejszych problemach, zawsze służąc radą.

Poznaj nasz zespół :)

 


Activus w Pasażu Tesco - ul. H. Opieńskiego 1 Poznań


Ania

Absolwentka AWF w Poznaniu na kierunku Dietetyka Sportowa.

Studia magisterskie kontynuowałam na kierunku Dietetyka Kliniczna na Uniwersytecie Medycznym.

Pasjonuje się w odżywianiu i suplementacji w chorobach autoimmunologicznych, chorobach zapalnych jelit oraz nadwrażliwościach pokarmowych. Uważam, że w każdej jednostce chorobowej sposób odżywiania ogrywa najważniejszą rolę.

Z  aktywnością fizyczną jestem związana od dziecka, gdyż przez wiele lat brałam udział w zawodach sportowych. Od kilku lat regularnie związana z treningami siłowymi.  Sądzę, że w obecnych czasach, suplementacja u osób regularnie podejmujących aktywność fizyczną jest jej nieodłącznym elementem.

Łącząc odpowiednio dobraną suplementację ze zbilansowaną dietą uzyskasz najlepsze rezultaty.

 

Marcin

Cenię sobie podejście praktyczne do treningu i dietetyki. W młodości walczyłem z nadwagą, którą udało mi się pokonać, więc tematy odchudzania nie są mi obce i doskonale wiem z czym zmagają się moi klienci. Na własnej skórze wypróbowałem wiele sposobów na gubienie wagi, stosowałem wiele różnych diet i uważam że plan żywieniowy trzeba skonstruować tak by stosunkowo łatwo było się go trzymać. Od niemal 10 lat regularnie trenuję siłowo i to właśnie treningi na siłowni stanowią podstawę mojej aktywności fizycznej.  Lubię sporty ekstremalne i paintball,  gdzie sprawne ciało jest przydatne.  W tej pracy cieszy mnie możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu dietetyki.

 


Activus w CH Panorama - ul. Górecka 30 Poznań


Kuba

Licencjonowany dietetyk sportowy z 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Pasjonat i instruktor kulturystyki z licencją UE. Kilkanaście przebytych kursów z tematyki neuroprotekcji, endokrynologi, suplementacji sportowej, układu pokarmowego, oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych i autoimmunologicznych m.in. nowotwory, cukrzyca, insulinooporność, refluks, flora jelitowa, miażdżyca, hipogonadyzm, hashimoto. Dbale zwracający uwagę na cały organizm oraz przebiegające w nim reakcje, co przekłada się na dalsze funkcjonowanie ciała i umysłu.

Wychodzi z założenia, że dzięki manipulacji dietą oraz spersonalizowanej suplementacji można wpłynąć pozytywnie na organizm każdego człowieka, sportowca, kulturysty czy osoby chorującej.

Dzięki ciągłemu kształceniu się i będąc na bieżąco z nowymi badaniami naukowymi oraz codzienną praktyką zawodową jest w stanie doradzić każdemu, kto chciałby wpłynąć na swoje zdrowie lub tężyznę fizyczną.

Asenta

Od najmłodszych lat związana ze sportem. Trenerka personalna, instruktorka fitness, zawodniczka sportów sylwetkowych IFBB. Posiada szkolenia w zakresie dietetyki i suplementacji oraz budowania sylwetki i programowania treningowego. Chętnie pomoże i doradzi. Osiągnięcia:

 • 1 miejsce - międzynarodowe zawody Ben Weider World Wide Classic 2019, Anglia
 • 2 miejsce - PCA Saxon Classic 2018, Anglia
 • 1 miejsce - UKUP Southern England Championship 2017

 


Activus w Pasażu Rondo - ul. Zamenhofa 133 Poznań


 

Krzysztof

Szkoleniowiec, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz zawodnik kategorii Men’s Physique. Autor warsztatów z zakresu modelowania sylwetki oraz dietetyki i suplementacji. Trener z 10 letnim doświadczeniem. 

Jako zawodowy kulturysta w swoim dorobku sportowym posiada następujące osiągnięcia:

 • 3 miejsce - Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2015,
 • 3 miejsce - Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne Słupsk 2015,
 • 2 miejsce - Mistrzostwa Polski Kielce 2015,
 • 2 miejsce - Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2015,
 • 3 miejsce - FIWE Warszawa 2015,
 • Top 15 - Zawody Mr Olympia Spain Marbella 2016,
 • 4 miejsce - Zawody Mr Olympia Italy San Marino 2016,
 • 2 miejsce - Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017

Michał

student na uniwersytecie przyrodniczym w Poznaniu, pasjonat sportów walki oraz siłowni, były uczestnik zgrupowań kadry polski kadetów w zapasach w stylu wolnym, trener personalny, związany ze sportem od dziecka.

   

Kuba

Opis w budowie.

 


Activus w Galerii Pestka - al. Solidarności 47 Poznań


Krystian

Miłośnik sportu oraz wszystkiego, co z nim związane. Szczególnym uczuciem darzy sporty walki oraz kalistenikę, którą uprawia od niemal 5 lat, nie boi się jednak niczego, co związane jest z ruchem. Zwolennik teorii, iż prawdziwą siłą jest przekrojowość, dlatego nie warto ograniczać się do jednej dyscypliny – lepiej wyciągać to co dobrego dla nas z każdej z nich. Entuzjasta siłowni, rowerów górskich, kajakarstwa oraz sportów drużynowych i wszystkiego, w czym można się sprawdzić. W diecie najbardziej ceni elastyczność, wyznając zasadę, iż najlepsza dieta to taka, którą jesteśmy w stanie utrzymać. Z suplementami związany od samego początku swojej sportowej przygody. Chętnie doradzi zarówno osobom “rzeźbiącym” formę życia, jak i zwykłym śmiertelnikom ;) , którzy chcą cieszyć się zdrowiem i estetyczną sylwetką w sposób prostszy, aniżeli oparty na konsupcji tylko ryżu i kurczaka. :)

Michał

Z siłownią jest związany od 14 roku życia. Ukończył kurs instruktora sportów siłowych na wrocławskim AWF'ie. W 2010 roku zdobył tytuł Akademickiego Mistrza Polski w kulturystyce. W tamtym okresie aktywnie wspierał młodych sportowców pracując jako trener sportów siłowych. Pasja do sportu wpłynęła na wybór kierunku studiów. Michał posiada tytuł magistra dietetyki, który uzyskał na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Wiedzę czerpie zawsze ze sprawdzonych źródeł naukowych, podchodząc sceptycznie do tymczasowych i przemijających

 


Activus w Galerii A2 - ul. Głogowska 440-442 Poznań


Emil

Pasjonat sportów siłowych i wytrzymałościowych. Certyfikowany trener personalny. Ze sportem związany od najmłodszych lat, zaczynając od dyscyplin zespołowych, aby z biegiem czasu docenić indywidualne podejście do jednostki. Posiada liczne szkolenia potwierdzające wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. Specjalizujący się w żywieniu sportowców. Swoim podopiecznym uzmysławia jak ważną rolę pełni odżywianie w ich progresie i samopoczuciu.

Podczas wizyty w Activusie możecie liczyć na jego profesjonalne i kompleksowe doradztwo w wyborze odżywek wspomagających rozwój i zdrowie.

Radek

Trener personalny z kilku letnim stażem, zawodnik IFBB i uczestnik zawodów w kategorii męska sylwetka. Ze sportem związany od zawsze, wcześniej trenowałem 7 lat karate, obecnie od 8 lat związany z siłownią. Uczestnik wielu szkoleń dotyczących anatomii i fizjologii, metod treningowych oraz dietetyki.

Swoje osiągnięcia sportowe maksymalizuje poprzez stosowanie wielu metod treningowych, zróżnicowanego podejścia do żywienia oraz suplementacji, bez używania środków dopingujących. Moim osobistym celem jest „dotarcie” do naturalnych granic możliwości ciała.

W pracy z klientem zajmuję się ich realistycznymi celami. Są to zarówno klasyczne treningi kulturystyczne nakierowane na kształtowanie sylwetki, jak i treningi funkcjonalne pomagające klientom pokonywać swoje dolegliwości bólowe, słabości, czy po prostu pozwalające im lepiej żyć. Zawsze pozytywnie nastawiony do klienta, znajdujący dialog zarówno z młodzieżą (14 lat najmłodszy podopieczny), jak i z ludźmi starszymi (60 lat najstarszy klient).

 

 


Activus w CH M1 - ul. Szwajcarska 14 Poznań


Kuba

Sport fascynuje mnie od najmłodszych lat. Z biegiem czasu uprawiałem przeróżne dyscypliny sportowe: od sportów drużynowych, ekstremalnych po sporty walki. W ostatnim czasie najwięcej czasu i energii poświęcam na treningi street workout oraz siłowe. Posiadam liczne szkolenia z zakresu treningu siłowego - pracując na jednej z siłowni przekuwałem swoją wiedzę na praktykę. Zainteresowanie oraz dociekliwość w temacie dietetyki skłoniła mnie do podjęcia studiów na tym kierunku. Chętnie podzielę się wiedzą z zakresu: suplementacji, dietetyki czy treningu.

Maciej

Opis zostanie niedługo zaktualizowany

 


Activus w Galerii MM - ul. Święty Marcin 24 Poznań


Sylwester

Młody sportowiec, utytułowany kulturysta który szuka sposobów aby cieszyć się zarówno pełnią życia, ale również utrzymać wysoką formę, świetną sylwetkę i wyniki na siłowni. Od małego związany ze sportem, piłką nożną, ręczną ,unihokejem, wioślarstwem czy street workout. Ostatecznie jednak najdłużej miejsce zagrzał na siłowni.

W stosunku do swoich podopiecznych zachowuje się bardziej jak "opiekun", łącząc w sobie osoby trenera, wsparcia psychologicznego i dietetyka. Zajmuje się metamorfozami ludzi, którzy niekoniecznie myślą o zawodach, ale chcą zwyczajnie czuć się dobrze w swojej skórze, niekoniecznie poświęcając na to 100% swojego życia i wysiłków.

 

Damian

Trener personalny, pasjonat treningu siłowego. Sport towarzyszył mu od najmłodszych lat i również dziś jest jego głównym motorem napędowym. Regularnie poszerza swoją wiedzę i nabywa nowe umiejętności, aby osiągać coraz to lepsze efekty i jeszcze lepiej pomagać swoim podopiecznym. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży fitness sprawia, że poznał ją od podszewki i posiada szeroką wiedzę zdobytą na rozmaitych kursach i szkoleniach. Jak każdy profesjonalista stawia na nieustanny rozwój zarówno w zakresie metodyki treningu jak i suplementacji oraz rozsądnego żywienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl