Producenci

HANDSEPT 5L preparat dezynfekujący, wirusobójczy

handsept-emer2.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 49,00 zł 139,00 zł 49.00
ilość szt.
Zyskujesz 490 pkt [?]

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: -

Opis

Preparat HANDSEPT EMER to Płyn do higienicznej dezynfekcji o działaniu wirusobójczym i bakteriobójczym, przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością w przemyśle spożywczym , gospodarstwach domowych i obiektach użyteczności publicznej oraz w placówkach służby zdrowia.

Przeznaczony do zastosowań profesjonalnych jak i również do użytku domowego.

Płynny preparat dezynfekujący HANDSEPT wykazuje działanie:

  • bakteriobójcze
  • grzybobójcze
  • wirusobójcze

Przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk oraz dezynfekcji powierzchni w domu, firmach usługowych, przemyśle spożywczym oraz w placówkach służby zdrowia. Substancje czynne preparatu to ETANOL, CAS:64-17-5, [zaw. 70g/100g].

W przypadku chęci dokonania zakupów hurtowych prosimy o kontakt pod numerem 509-993-782 - możliwa negocjacja ceny.

Jak dezynfekować dłonie?

Pobierz około 2ml produktu HANDSEPT, następnie wcieraj w dłonie przez około 30 sekund i powtórz jeszcze raz całość. Następnie pozostaw ręce do wyschnięcia. Nie ma potrzeby wycierania lub opłukiwania rąk po użyciu.

Jak dezynfekować powierzchnie?

Spryskaj powierzchnię (warto przelać preparat do specjalnej buteleczki) i pozostaw do wyschnięcia.

Skład: 

Substancje czynne: Etanol, WE: 200-578-6, CAS: 64-17-5, zawartość: 70g/100g

Uwagi!

Przechowuj z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia i otwartego ognia. Pojemnik należy przechowywać szczelnie zamknięty. Wysoce łatwopalna ciecz i opary.

Preparat działa drażniąco na oczy. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe jeśli są i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie oczu wodą.

W przypadku pożaru należy użyć gaśnicy proszkowej typu ABC.

Dystrybucja Activus Stanisław Maćkowiak, kontakt@activuspoznan.pl, kom. 509 993 782

Galeria produktu

 

Pamiętaj !

Suplementy diety NIE mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej porcji podanej na opakowaniu. Produkty zawierające kofeinę mogą być niebezpieczne dla osób chorujących na nadciśnienie, biorących niektóre leki - należy skonsultować się w tym przypadku z lekarzem.Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. W przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik należy zrezygnować ze stosowania. Suplementy mogą być nieodpowiednie dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Prawa autorskie

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl