Producenci
Opcje przeglądania

Kreatyna dla sportowców jest substancją, która w organizmie odpowiada za regenerację zasobów energetycznych dla pracujących komórek mięśniowych. Jako suplement zyskała swoją popularność dzięki rozwojowi i popularyzacji kulturystyki oraz sportów siłowych, gdzie ma największe zastosowanie. Wspomagając procesy energetyczne mięśni, pośrednio wpływa na ich zdolność do wykonywania intensywnej i krótkotrwałej pracy (tak jak przy treningu siłowym) co może przełożyć się na wzrost siły, przyspieszenie budowy tkanki mięśniowej i ogólną regenerację mięśni.

Activus - sklep z kreatyną

Najpopularniejsze odżywki zawierają kreatynę w różnych formach. Najczęściej spotykane są: monohydrat kreatyny oraz jabłczan kreatyny. Drugi z nich z reguły określany jest jako lepiej przyswajalny (wszystko zależy jednak od organizmu konkretnej osoby), dlatego coraz częściej polecają go profesjonaliści. W naszym asortymencie znajdziesz obydwie wersje suplementów z kreatyną. Poza tym oferujemy również stacki kreatynowe, które zawierają w sobie różne formy tej substancji oraz pozostałe produkty niemieszczące się w powyższych kategoriach.

Poniższa oferta jest niezwykle zróżnicowana i zbudowana w taki sposób, aby móc dopasować wybrany zestaw produktów do indywidualnych potrzeb treningowych. Z tego względu dostępne są różne gramatury i formy odżywek. Możesz zdecydować się na wersję do własnego przygotowania z odpowiednią ilością wody lub wygodne kapsułki. Koniecznie przejrzyj naszą pełną ofertę i wybierz najlepszą kreatynę od cenionych producentów, takich jak Olimp czy Trec.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl