Producenci

Spalacze tłuszczu to wyjątkowe suplementy, które przeznaczone są do treningów nastawionych na redukcję. Głównym składnikiem w większości odżywek jest L-karnityna, która w organizmie odpowiada za transportowanie kwasów tłuszczowych do mitochondriów komórkowych, a więc umożliwia spalanie nadmiernej ilości tłuszczu. Oprócz tego substancjami, które wykorzystuje się w preparatach z poniższej kategorii są: kofeina, guarana oraz ekstrakt z zielonej herbaty. Naturalne składniki pozwalają na zwiększenie zapotrzebowania energetycznego oraz przyspieszają procesy metaboliczne.

Zdając sobie sprawę z tego, że każdy ma inne wymagania dotyczące suplementów, oferujemy bardzo szeroki wybór produktów. Możesz zdecydować się na płynną formę odżywki, która nadaje się do bezpośredniego spożycia lub też wybrać preparaty w formie kapsułek. Decydując się na wybór produktu dla siebie, musisz wziąć pod uwagę zawartość substancji aktywnych oraz siłę działania danego suplementu.

W ofercie sklepu Activus znajdziesz produkty marek znanych i cenionych na całym świecie, m.in. Trec, Olimp czy Formotiva. Dzięki temu możesz mieć całkowitą pewność, że trafią do Ciebie najlepsze spalacze tłuszczu. Substancje w nich zawarte wspierają proces szybkiego i trwałego chudnięcia, dzięki czemu Twój trening będzie o wiele bardziej efektywny, a Ty osiągniesz swoje cele w krótszym czasie. Robimy wszystko, by cena spalaczy tłuszczu znajdujących się w naszym asortymencie była jak najbardziej atrakcyjna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl