Producenci
 

ACTIVUS sport Opinie z ekomi-pl.com

Stacki kreatynowe to suplementy łączące w sobie różne odmiany kreatyny wzbogaconej o dodatkowe substancje. Dzięki temu są o wiele bardziej uniwersalne. Dostępne są trzy główne odmiany. Pierwszą z nich są stacki przedtreningowe, mające na celu zwiększenie wydolności mięśni i przygotowanie je na duży wysiłek. Kolejna opcja to stacki potreningowe, wspomagające regenerację mięśni i zmniejszające uczucie zmęczenia. Ciekawą opcją są uniwersalne odżywki, których celem jest zarówno mobilizacja organizmu do dużego wysiłku fizycznego, jak i odbudowa potreningowa.

Posiadamy w ofercie polecane stacki kreatynowe największych marek, cieszących się uznaniem w Polsce i na całym świecie. Dzięki temu możesz mieć pewność wysokiej jakości produktów oraz ich właściwości funkcjonalnych. Oferujemy szeroki wybór w zakresie wielkości, rodzaju oraz smaku odżywek. Dzięki temu możesz wybrać produkt w pełni dopasowany do wymagań Twojego planu treningowego.

Najlepsze stacki kreatynowe, dzięki odpowiedniej mieszance substancji aktywnych mogą przyczynić się do o wiele lepszych efektów, niż w przypadku stosowania wyłącznie jednej formy kreatyny. Z tego względu polecane są szczególnie dla osób, które chce osiągnąć założony cel w niedługim czasie lub są na zaawansowanym etapie budowania sylwetki. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno najmocniejsze stacki kreatynowe, przeznaczone dla profesjonalistów, jak i odżywki o mniejszej mocy, które sprawdzą się w przypadku rozpoczynających swoją przygodę z suplementami.

STORM 750g STORM 750g
Cena: 140,00 zł
zobacz więcej
GENLAB ADRENOX PRO 600G GENLAB ADRENOX PRO 600G
Producent: GEN LAB
Cena: 134,00 zł
zobacz więcej
GENLAB CREATEN XTREME 500G GENLAB CREATEN XTREME 500G
Producent: GEN LAB
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
GENLAB PURE CREATINE MICRO 500G GENLAB PURE CREATINE MICRO 500G
Producent: GEN LAB
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
GENLAB CREATEN XTREME 300 CAPS GENLAB CREATEN XTREME 300 CAPS
Producent: GEN LAB
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
GENLAB ADRENOX PRO 300G GENLAB ADRENOX PRO 300G
Producent: GEN LAB
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej
TREC CREA XTREME 120 CAPS TREC CREA XTREME 120 CAPS
Producent: Trec Nutrition
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
BIOTECH CREA ZERO 320G BIOTECH CREA ZERO 320G
Producent: BioTechUSA
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl