Producenci

regulamin sklepu internetowego

Activus Team

ACTIVUS TEAM to grupa młodych ludzi pasjonujących się sportem, zdrowiem i racjonalnym odżywianiem.

W większości są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym z dziedzin takie jak dietetyka, fizjoterapia, dietetyka sportowa. Dodatkowo w naszych szeregach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, instruktorów sportów różnych dyscyplin.Każdy z nich czynnie wykorzystuje potencjał swojego ciała, trenując i dobrze się odżywiając.

Aby przekroczyć bariery swojego organizmu i wspomóc możliwości wysiłkowe chętnie korzystają z suplementów diety, zdając sobie sprawę, po co to robią i w jaki sposób działają. Posiadają wiedzę, które z nich działają synergicznie i jakie są najlepsze pory na przyjmowanie danego suplementu, aby wyciągnąć z niego maksymalne korzyści.

To właśnie wyróżnia sklepy Activus na tle konkurencji. Pracownicy, którzy dzięki połączeniu pasji, setek godzin nauki popartej praktyką i zdobywaniem doświadczenia, są w stanie pomóc Wam w najróżniejszych problemach, zawsze służąc radą.

Poznaj nasz zespół :)

 


Activus w Pasażu Tesco - ul. H. Opieńskiego 1 Poznań


Mikołaj

Absolwent poznańskiego AWF na kierunki wychowanie fizyczne, od najmłodszych lat związany ze sportem. Certyfikowany trener personalny, instruktor fitness oraz instruktor kulturystyki. Posiada wiele szkoleń w zakresie treningu oporowego, odżywiania i suplementacji oraz uprawnienia doradcy żywieniowego. Od kilku lat mocno zaangażowany w kulturystykę, czynny zawodnik kulturystyki klasycznej federacji IFBB.

Mikołaj chętnie podzieli się swoją wiedzą z dziedziny suplementacji, treningu siłowego i diety, a być może i udzieli kilku wskazówek aspirującym przyszłym kulturystom.

Krzysztof

Szkoleniowiec, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz zawodnik kategorii Men’s Physique. Autor warsztatów z zakresu modelowania sylwetki oraz dietetyki i suplementacji. Trener z 10 letnim doświadczeniem. 

Jako zawodowy kulturysta w swoim dorobku sportowym posiada następujące osiągnięcia:

  • 3 miejsce - Puchar Ziemi Puckiej Żelistrzewo 2015,
  • 3 miejsce - Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne Słupsk 2015,
  • 2 miejsce - Mistrzostwa Polski Kielce 2015,
  • 2 miejsce - Zawody w Kulturystyce i Fitness Sopot 2015,
  • 3 miejsce - FIWE Warszawa 2015,
  • Top 15 - Zawody Mr Olympia Spain Marbella 2016,
  • 4 miejsce - Zawody Mr Olympia Italy San Marino 2016,
  • 2 miejsce - Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017

Kuba

Opis zostanie niedługo zaktualizowany

 


Activus w CH Panorama - ul. Górecka 30 Poznań


Kuba

Licencjonowany dietetyk sportowy z 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Pasjonat i instruktor kulturystyki z licencją UE. Kilkanaście przebytych kursów z tematyki neuroprotekcji, endokrynologi, suplementacji sportowej, układu pokarmowego, oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych i autoimmunologicznych m.in. nowotwory, cukrzyca, insulinooporność, refluks, flora jelitowa, miażdżyca, hipogonadyzm, hashimoto. Dbale zwracający uwagę na cały organizm oraz przebiegające w nim reakcje, co przekłada się na dalsze funkcjonowanie ciała i umysłu.

Wychodzi z założenia, że dzięki manipulacji dietą oraz spersonalizowanej suplementacji można wpłynąć pozytywnie na organizm każdego człowieka, sportowca, kulturysty czy osoby chorującej.

Dzięki ciągłemu kształceniu się i będąc na bieżąco z nowymi badaniami naukowymi oraz codzienną praktyką zawodową jest w stanie doradzić każdemu, kto chciałby wpłynąć na swoje zdrowie lub tężyznę fizyczną.

Maks

Opis zostanie niedługo zaktualizowany

 

 

 


Activus w Pasażu Rondo - ul. Zamenhofa 133 Poznań


Krzysztof

Trener personalny, fizjoterapeuta, certyfikowany masażysta oraz doradca żywieniowy. Moje zainteresowania to przede wszystkim funkcjonowanie ludzkiego ciała, zdrowe odżywianie oraz oczywiście trening siłowy.

W treningu skupiam się przede wszystkim na rozwoju ogólnej sprawności i siły. Wierzę, że dbając o sprawność ciała i holistyczny rozwój można zapewnić sobie zdrowie i dobre samopoczucie. W kwestii odżywiania preferuję luźne podejście z zachowaniem podstawowych zasad zdrowego odżywiania - w myśl zasady "wszystko jest dla ludzi". Staram się nie proponować rozwiązań na chybił-trafił, a za priorytet stawiam znalezienie i zrozumienie istoty problemu jaki dotyka moich pacjentów.

Bartek

Sport jest moją największą pasją od najmłodszych lat. Od 2017 roku jestem licencjonowanym trenerem personalnym po fizycznym kursie i szkoleniu z dietetyki i suplementacji. Każdy kto ze mną współpracuje może liczyć na zupełnie indywidualne podejście i pełne wsparcie, tak aby trening i odżywianie budziły wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Cenię sobie holistyczne podejście do treningu i ciągle staram pogłębiać wiedzę na temat odżywiania, suplementacji i szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Odwiedź mnie w sklepie, a postaram się Ci doradzić i pomóc w osiągnąć celu dbając jednocześnie o Twoją kondycję zewnętrzną i wewnętrzną organizmu.

Maks

Od najmłodszych lat zafascynowany sportem i aktywnością fizyczną. W 2014 postanowił spróbować swoich sił w sporcie zawodowym - kulturystyce. Ukończył studia na kierunku wychowania fizycznego oraz liczne szkolenia dotyczące najróżniejszych metod treningowych i kwestii związanych z odżywianiem i suplementacją. Od 2016 czynnie startujący zawodnik w sportach sylwetkowych.

Za swój największy dotychczasowy sukces uważa drugie miejsce na Mistrzostwach Europy Mr. Universe w Belgii w kulturystyce, choć jak często powtarza: "to dopiero początek".

 


Activus w Galerii Pestka - al. Solidarności 47 Poznań


Wojtek

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2005 roku. Trenowałem w wielu poznańskich klubach podpatrując i ucząc się od największych koni sportów siłowych. Jestem entuzjastą ciężkiej atletyki w naturalnym wydaniu. Staram się łączyć trójbój siłowy i kulturystykę bo wychodzę z założenia, że najlepiej gdy człowiek nie tylko wygląda na silnego ale i silny po prostu jest. Uważam, że dzięki takiemu podejściu jestem też bardziej wszechstronny i nie zamykam się na żadne metody treningowe i dietetyczne.

Nie namawiam Was do stosowania katorżniczych diet w celu uzyskania sześciopaka na lato. Jestem zwolennikiem zdroworozsądkowego podejścia do tematu, gdzie osiągamy swoje cele łącząc przyjemne z pożytecznym a nasze hobby czy pasja nie przeszkadza nam w codziennym życiu.

Arek

Dietetyk z wykształcenia w którego życiu sport był obecny już od samych początków. Stawanie na rękach, podwórkowy trzepak jako drążek do pierwszych podciągnięć i wymyków, nauka salt.
Przygoda z treningiem zaczęła się w garażu. Drewniana ławka, samodzielnie wykonane stojaki pod sztangę, obciążenie ze wszystkiego co było dość ciężkie.  Pierwszy karnet na siłownię, pierwsza wymarzona "stówa na klatę","40 w bicku".

Moim zdaniem najlepszą motywacją do działania jest osiągany progres, a jak już ktoś się wkręci, to zostanie fit na zawsze.

 


Activus w Galerii A2 - ul. Głogowska 440-442 Poznań


 Jacek

Instruktor fitness, ratownik WOPR oraz Open Water Diver. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Trening siłowo sylwetkowy uprawiam od 10 lat. W tym czasie ze swoim ciałem wykonałem kilka transformacji. Wielu uważa, że sport siłowy to strata czasu i niepotrzebna fanaberia. Dla mnie jest to przede wszystkim okazja do pokonywania barier, sięgania coraz dalej i motywacja do bycia lepszym - nie tylko w sferze ciała ale i ducha.

Moją pasją jest zdobywanie wiedzy. Dlatego serdecznie zapraszam do sklepu, gdzie możesz liczyć na moją pomoc w zakresie suplementacji, diety, treningu oraz krótką pogawędkę.

Marcin

 

Opis w budowie.

 


Activus w CH M1 - ul. Szwajcarska 14 Poznań


Michał

Opis zostanie niedługo zaktualizowany.

Mateusz

Opis zostanie niedługo zaktualizowany

 

 


Activus w Galeria Posnania - ul. Pleszewska 1 Poznań


Patryk

Opis zostanie niedługo zaktualizowany.

Szymon

Opis zostanie niedługo zaktualizowany

 

 

 


Activus w Galerii MM - ul. Święty Marcin 24 Poznań


Paulina

 

Opis zostanie niedługo zaktualizowany.

Sylwester

 

Opis zostanie niedługo zaktualizowany

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl