Producenci

regulamin sklepu internetowego

  • INFOLINIA: 61 8218321
  • E-MAIL: sklep@activus-sport.pl
Activus Team

ACTIVUS TEAM to grupa młodych ludzi pasjonujących się sportem, zdrowiem i racjonalnym odżywianiem.

W większości są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym z dziedzin takie jak dietetyka, fizjoterapia, dietetyka sportowa. Dodatkowo w naszych szeregach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, instruktorów sportów różnych dyscyplin.Każdy z nich czynnie wykorzystuje potencjał swojego ciała, trenując i dobrze się odżywiając.

Aby przekroczyć bariery swojego organizmu i wspomóc możliwości wysiłkowe chętnie korzystają z suplementów diety, zdając sobie sprawę, po co to robią i w jaki sposób działają. Posiadają wiedzę, które z nich działają synergicznie i jakie są najlepsze pory na przyjmowanie danego suplementu, aby wyciągnąć z niego maksymalne korzyści.

To właśnie wyróżnia sklepy Activus na tle konkurencji. Pracownicy, którzy dzięki połączeniu pasji, setek godzin nauki popartej praktyką i zdobywaniem doświadczenia, są w stanie pomóc Wam w najróżniejszych problemach, zawsze służąc radą.

Poznaj nasz zespół :)

 

Wojtek - Activus Pestka

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2005 roku. Trenowałem w wielu poznańskich klubach podpatrując i ucząc się od największych koni sportów siłowych. Jestem entuzjastą szeroko rozumianej, ciężkiej atletyki w naturalnym wydaniu. Staram się łączyć trójbój siłowy i kulturystykę bo wychodzę z założenia, że dobrze, gdy człowiek nie tylko wygląda na silnego ale i silny po prostu jest. Uważam, że dzięki takiemu podejściu jestem też bardziej wszechstronny i nie zamykam się na żadne metody treningowe i dietetyczne.

Nie namawiam Was do stosowania katorżniczych diet w celu uzyskania sześciopaka na lato. Jestem zwolennikiem zdroworozsądkowego podejścia do tematu, gdzie osiągamy swoje cele łącząc przyjemne z pożytecznym a nasze hobby czy pasja nie przeszkadza nam w codziennym życiu.


 

Jakub - Activus Panorama

Licencjonowany dietetyk sportowy z 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Instruktor kulturystyki z licencją UE oraz pasjonat kulturystyki. Kilkanaście przebytych kursów z tematyki neuroprotekcji, endokrynologi, suplementacji sportowej, układu pokarmowego, oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych i autoimmunologicznych m.in. nowotwory, cukrzyca, insulinooporność, refluks, flora jelitowa, miażdżyca, hipogonadyzm, hashimoto...
Dbale zwracający uwagę na cały organizm oraz przebiegające w nim reakcje, co przekłada się na dalsze funkcjonowanie ciała i umysłu.

Dzięki manipulacji dietą oraz spersonalizowanym suplementom diety może wpłynąć pozytywnie na organizm każdego człowieka, czy to sportowiec, kulturysta lub osoba borykająca się z problemami zdrowotnymi.

Dzięki ciągłemu kształceniu się oraz będąc na bieżąco z nowymi, to badaniami naukowymi oraz codzienną praktyką zawodową jest w stanie doradzić każdemu, kto chciałby wpłynąć na swoje zdrowie lub tężyznę fizyczną.


 

  Tomek - Activus Panorama

Jestem sportowcem, oraz trenerem personalnym. Moją pasją jest kulturystyka. Nieustannie staram się pogłębiać wiedzę dotyczącą treningów i odżywiania. Każdego dnia dążę do jak najlepszej wersji siebie.

We wrześniu 2017r. stanąłem na podium zajmując 3 miejsce w debiutach IFBB Summer Edition w kategorii „Fitness plażowe”.

Możecie spotkać mnie w sklepie Activus w Panoramie, gdzie chętnie służę poradą z zakresu suplementacji.


 

 

Iwona - Activus M1

Mam na swoim koncie liczne osiągnięcia sportowe, zarówno w sportach sylwetkowych jak i w bieganiu, dwa ukończone maratony, liczne półmaratony. Fascynuje mnie układanie diet i treningów, lubię pomagać ludziom i doradzać. Największą satysfakcje czuje gdy moja praca przynosi efekty.

Kluczem do sukcesu jest ciągła praca nad sobą dlatego sama dużo trenuje i podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.


 

Ewelina - Activus Tesco

Ze sportem jestem związana w zasadzie od lat szkolnych. Z początku była to lekkoatletyka, potem taniec aż do momentu, kiedy trafiłam na siłownie, gdzie zapuściłam korzenie. Sporty sylwetkowe postrzegam nie tylko jako "machanie hantlami", ale przede wszystkim, jako naukę swojego organizmu i próbę charakteru. W tym, jak i w każdym innym sporcie, niezbędny jest odpowiedni plan żywieniowy i suplementacyjny, aby osiągnąć swój cel, stąd ukończyłam studia z zakresu dietetyki o specjalizacji sportowej. Na koncie liczne szkolenia z żywienia, układu pokarmowego, endokrynologii, mikroflory jelitowej czy zaburzeń odżywiania.
Nie jestem zwolenniczką żadnego z systemów dietetycznych. Stawiam na równoważenie naszej naturalnej fizjologii.

Jeżeli szukasz suplementów i diety, które będą szyte na miarę a nie dobrane ze względu na to, że są "modne" i promowane w internecie-dobrze trafiłeś. Niezależnie czy Twoim celem jest zbudowanie masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej czy profilaktyka zdrowia dla mnie liczy się człowiek jako indywidualna jednostka.


 

Ania - Activus Tesco

Absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienie człowieka. Ukończyła specjalność dietetyka oraz uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z żywieniem i suplementacją w sporcie. Od 2007 roku posiada państwowe uprawnienia instruktora kulturystyki (fitness ćwiczenia siłowe), które wykorzystywała w praktyce jako trener personalny. Problemem żywienia człowieka interesuję się już od dłuższego czasu, a obecnie jako specjalista ds. żywienia i dietetyki pomagam ludziom nie tylko z problemami osiągnięcia prawidłowej masy ciała, ale przede wszystim w odzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia w przypadku chorób dietozależnych.


 

  Mikołaj - Activus Tesco

Absolwent poznańskiego AWF na kierunki wychowanie fizyczne, od najmłodszych lat związany ze sportem. Certyfikowany trener personalny, instruktor fitness oraz instruktor kulturystyki. Posiada wiele szkoleń w zakresie treningu oporowego, odżywiania i suplementacji oraz uprawnienia doradcy żywieniowego. Od kilku lat mocno zaangażowany w kulturystykę, czynny zawodnik kulturystyki klasycznej federacji IFBB.
Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą, dobierzemy razem odpowiednią suplementację, porozmawiam o diecie i treningu. Zapraszam do Galerii Tesco ul. Opieńskiego 1 w Pozaniu.


 

  Krzysztof - Activus Tesco

Trener personalny, fizjoterapeuta, certyfikowany masażysta oraz doradca żywieniowy. Moje zainteresowania to przede wszystkim funkcjonowanie ludzkiego ciała, zdrowe odżywianie oraz oczywiście trening siłowy, a zwłaszcza podnoszenie ciężarów. Jestem także certyfikowanym trenerem Crossfit, który przez długi czas trenowałem, ale później zamieniłem dyscyplinę na podnoszenie ciężarów i tutaj zapuściłem korzenie. W treningu skupiam się nie tylko na rozwoju siły, ale na rozwoju ogólnej sprawności, zarówno u siebie jak i u klientów. Wierzę, że tylko tak można zapewnić sobie długotrwałe zdrowie i dobrą formę. W kwestii odżywiania preferuję luźne podejście z zachowaniem podstawowych zasad zdrowego odżywiania - w myśl zasady "wszystko jest dla ludzi". Staram się nie proponować rozwiązań na chybił-trafił, a za priorytet stawiam znalezienie i zrozumienie istoty problemu jaki dotyka moich klientów.


 


Łukasz - Activus A2

Ze sportami siłowymi jestem związany od 16 roku życia. Zaczynałem od kalisteniki w osiedlowym parku, później przeniosłem się na siłownię gdzie do teraz trenuję, łącząc treningi kalisteniki z trójbojem siłowym. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze technikę wykonywanych ćwiczeń. Jednak samą techniką, bez ciężaru siły się nie zbuduje, więc dużym ciężarom mówię stanowcze "TAK". Jako oczywisty cel swoich treningów traktuję rozwój siły i sprawności fizycznej.

Od 2015 roku jestem czynnym zawodnikiem Street Workout kat. Siłowo Wytrzymałościowej, a w 2017 roku po raz pierwszy walczyłem o podium na oficjalnych Mistrzostwach Polski Street Workout.

Regularnie rozwijam się uczestnicząc w szkoleniach dotyczących dietetyki i treningu, a dopełnieniem i zdobywaniem kolejnych dawek wiedzy są dla mnie tematyczne książki i artykuły.

Moje podejście do diety nie jest zbyt restrykcyjne. Oczywiście, zawsze staram się trzymać podstawowych zasad zdrowego odżywiania, ale nie idę na kilkugodzinne cardio za każdym razem gdy zdarzy mi się zjeść ciasto czy kostkę czekolady. Uważam, że każdy jest w stanie znaleźć swój idealny model żywieniowy, w którym będzie w stanie skupić się na pełnowartościowych posiłkach, nie pozwalając by dieta zawładnęła jego całym życiem. Jest to moja filozofia, której się trzymam i według niej staram się pomagać swoim klientom, tak aby wyglądali lepiej i czuli się lepiej.


 

Tomek - VitaminShop Pajo Luboń

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego o specjalności Organizacja i Zarządzanie Sportem.
Od najmłodszych lat związany ze sportem. Od 2005 roku Instruktor Kulturystyki. Od 5 lat pracuje w charakterze trenera personalnego na siłowni Atlantis Fitness III w Luboniu.

Kształtowanie sylwetki to nie tylko dobrze dobrany trening, ale przede wszystkim racjonalne odżywianie oraz odpowiednio dobrana suplementacja. Jeśli chcesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia to zapraszam do zakupów w sklepie Vitamin-shop w Centrum Handlowym Pajo w Luboniu!


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl