Producenci
  • INFOLINIA: 61 8218321
  • E-MAIL: sklep@activus-sport.pl
Activus Team
Wojtek - Activus Pestka

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2005 roku. Trenowałem w wielu poznańskich klubach podpatrując i ucząc się od największych koni sportów siłowych. Jestem entuzjastą szeroko rozumianej, ciężkiej atletyki w naturalnym wydaniu. Staram się łączyć trójbój siłowy i kulturystykę bo wychodzę z założenia, że dobrze, gdy człowiek nie tylko wygląda na silnego ale i silny po prostu jest. Uważam, że dzięki takiemu podejściu jestem też bardziej wszechstronny i nie zamykam się na żadne metody treningowe i dietetyczne.

Nie namawiam Was do stosowania katorżniczych diet w celu uzyskania sześciopaka na lato. Jestem zwolennikiem zdroworozsądkowego podejścia do tematu, gdzie osiągamy swoje cele łącząc przyjemne z pożytecznym a nasze hobby czy pasja nie przeszkadza nam w codziennym życiu.


 

Patryk - Activus Pestka

Młody dietetyk kliniczny oraz sportowy, instruktor boksu (PZB), ale i czynny sportowiec. Absolwent uczelni wyższej na kierunku dietetyka. Swoją wiedzę staram się czerpać poprzez uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach i konferencjach o tematyce żywienia, suplementacji. Jako dietetyk pomagam sportowcom, osobom aktywnym fizycznie, ale i tym z nadmierną lub zbyt niską masą ciała, czy też osobom, które borykają się z chorobami dietozależnymi.

Sportem pasjonuję się od najmłodszych lat. Jestem fanem wielu dyscyplin sportowych, jednakże największym zamiłowaniem darzę boks, który sam uprawiam i którego tajniki staram się przekazywać dalej.

Jestem zwolennikiem zdroworozsądkowego podejścia do tematyki żywienia i aktywności fizycznej. Nigdy nie zamykam się w powtarzalnych schematach. Zawsze stawiam na indywidualizm, nieważne czy chodzi o dietetykę, sport czy też suplementację.


 

Jakub - Activus Panorama

Licencjonowany dietetyk sportowy z 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Instruktor kulturystyki z licencją UE oraz pasjonat kulturystyki. Kilkanaście przebytych kursów z tematyki neuroprotekcji, endokrynologi, suplementacji sportowej, układu pokarmowego, oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych i autoimmunologicznych m.in. nowotwory, cukrzyca, insulinooporność, refluks, flora jelitowa, miażdżyca, hipogonadyzm, hashimoto...
Dbale zwracający uwagę na cały organizm oraz przebiegające w nim reakcje, co przekłada się na dalsze funkcjonowanie ciała i umysłu.

Dzięki manipulacji dietą oraz spersonalizowanym suplementom diety może wpłynąć pozytywnie na organizm każdego człowieka, czy to sportowiec, kulturysta lub osoba borykająca się z problemami zdrowotnymi.

Dzięki ciągłemu kształceniu się oraz będąc na bieżąco z nowymi, to badaniami naukowymi oraz codzienną praktyką zawodową jest w stanie doradzić każdemu, kto chciałby wpłynąć na swoje zdrowie lub tężyznę fizyczną.


 

Bartek - Activus Panorama

Sportami siłowymi zajmuje się od sześciu lat. Z kulturystyką jestem związany od czterech. Początkowe hobby przerodziło się w pasję i sposób na życie. Trenerem personalnym jestem od lat dwóch a od ponad trzech prowadzę projekt o nazwie PolishFitnessFreak jaki prężnie się rozwijam zarówno na YouTube jak i Facebooku.

Dzięki przebywaniu w środowisku czołowych zawodników oraz zawodniczek sportów sylwetkowych w naszym kraju mam możliwość ciągłego kształcenia się i poszerzenia swoich horyzontów. Kocham to co robię a jeszcze bardziej kocham się tym dzielić z innymi. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać na temat suplementacji, diety i treningu zapraszam do sklepu w Panoramie.


 

Iwona - Activus M1

Mam na swoim koncie liczne osiągnięcia sportowe, zarówno w sportach sylwetkowych jak i w bieganiu, dwa ukończone maratony, liczne półmaratony. Fascynuje mnie układanie diet i treningów, lubię pomagać ludziom i doradzać. Największą satysfakcje czuje gdy moja praca przynosi efekty.

Kluczem do sukcesu jest ciągła praca nad sobą dlatego sama dużo trenuje i podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i warsztatach.


 

Sylwester - Activus Rondo

Młody sportowiec i utytułowany kulturysta. Od małego związany ze sportem, piłką nożną, ręczną ,unihokejem, wioślarstwem czy street workoutem. Z tego wszystkiego wybrałem jednak kulturystykę.

Dlaczego akurat ona? W kulturystyce, jak w życiu, jeśli dasz ciała, to nikt za Ciebie nie poniesie odpowiedzialności, to styl życia. Inna sprawa to to, że czuję jakbym został do tego stworzony. Nie tylko ze względu na genetykę, ale głównie dlatego, że zarażając ludzi swoją pasją i pracując z nimi, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem mogę zmieniać ich życie na lepsze.

Dietetyk, ale żaden fit, sweet, kit czy dietetyk KLINICZNY albo personal trainer, po prostu "opiekun", trener oraz dietetyk w jednym. Zajmuję się metamorfozami ludzi którzy niekoniecznie chcą startować w zawodach, ale chcą o siebie zadbać i dobrze czuć się w swojej skórze. Bez totalnego poświęcenia i rezygnowania z życia.

Znam wiele przepisów oraz udogodnień dietetycznych, którymi często się z Wami dziele i zachęcam do odważnego "kombinowania" w kuchni. Nie będę rzucał oklepanymi hasłami motywacyjnymi czy Bóg wie co o sobie pisał, jeśli chcesz porozmawiać to serdecznie Cię zapraszam do sklepu Activus w Pasażu Rondo.


 

Ewelina - Activus Rondo

Ze sportem jestem związana w zasadzie od lat szkolnych. Z początku była to lekkoatletyka, potem taniec aż do momentu, kiedy trafiłam na siłownie, gdzie zapuściłam korzenie. Sporty sylwetkowe postrzegam nie tylko jako "machanie hantlami", ale przede wszystkim, jako naukę swojego organizmu i próbę charakteru. W tym, jak i w każdym innym sporcie, niezbędny jest odpowiedni plan żywieniowy i suplementacyjny, aby osiągnąć swój cel, stąd ukończyłam studia z zakresu dietetyki o specjalizacji sportowej. Na koncie liczne szkolenia z żywienia, układu pokarmowego, endokrynologii, mikroflory jelitowej czy zaburzeń odżywiania.
Nie jestem zwolenniczką żadnego z systemów dietetycznych. Stawiam na równoważenie naszej naturalnej fizjologii.

Jeżeli szukasz suplementów i diety, które będą szyte na miarę a nie dobrane ze względu na to, że są "modne" i promowane w internecie-dobrze trafiłeś. Niezależnie czy Twoim celem jest zbudowanie masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej czy profilaktyka zdrowia dla mnie liczy się człowiek jako indywidualna jednostka.


 

Ania - Activus Tesco

Absolwentka kierunku Technologia Żywności i Żywienie człowieka. Ukończyła specjalność dietetyka oraz uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach związanych z żywieniem i suplementacją w sporcie. Od 2007 roku posiada państwowe uprawnienia instruktora kulturystyki (fitness ćwiczenia siłowe), które wykorzystywała w praktyce jako trener personalny. Problemem żywienia człowieka interesuję się już od dłuższego czasu, a obecnie jako specjalista ds. żywienia i dietetyki pomagam ludziom nie tylko z problemami osiągnięcia prawidłowej masy ciała, ale przede wszystim w odzyskaniu zdrowia i dobrego samopoczucia w przypadku chorób dietozależnych.


 

  Mikołaj - Activus Tesco

Absolwent poznańskiego AWF na kierunki wychowanie fizyczne, od najmłodszych lat związany ze sportem. Certyfikowany trener personalny, instruktor fitness oraz instruktor kulturystyki. Posiada wiele szkoleń w zakresie treningu oporowego, odżywiania i suplementacji oraz uprawnienia doradcy żywieniowego. Od kilku lat mocno zaangażowany w kulturystykę, czynny zawodnik kulturystyki klasycznej federacji IFBB.
Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą, dobierzemy razem odpowiednią suplementację, porozmawiam o diecie i treningu. Zapraszam do Galerii Tesco ul. Opieńskiego 1 w Pozaniu.


 

  Krzysztof - Activus Tesco

Trener personalny, fizjoterapeuta, certyfikowany masażysta oraz doradca żywieniowy. Moje zainteresowania to przede wszystkim funkcjonowanie ludzkiego ciała, zdrowe odżywianie oraz oczywiście trening siłowy, a zwłaszcza podnoszenie ciężarów. Jestem także certyfikowanym trenerem Crossfit, który przez długi czas trenowałem, ale później zamieniłem dyscyplinę na podnoszenie ciężarów i tutaj zapuściłem korzenie. W treningu skupiam się nie tylko na rozwoju siły, ale na rozwoju ogólnej sprawności, zarówno u siebie jak i u klientów. Wierzę, że tylko tak można zapewnić sobie długotrwałe zdrowie i dobrą formę. W kwestii odżywiania preferuję luźne podejście z zachowaniem podstawowych zasad zdrowego odżywiania - w myśl zasady "wszystko jest dla ludzi". Staram się nie proponować rozwiązań na chybił-trafił, a za priorytet stawiam znalezienie i zrozumienie istoty problemu jaki dotyka moich klientów.


 

Patryk - Activus A2

Sport towarzyszy mi praktycznie bez ustanku od 7 roku życia. Trenowałem wyczynowo pływanie, piłkę nożną, judo, taekwondo, akrobatykę by w końcu w wieku 15 lat zawitać pierwszy raz na siłowni, gdzie pozostałem po dziś dzień. Trening siłowy i wszystko co z nim związane stało się moją pasją i sposobem na życie.

Posiadam 9 lat praktycznego doświadczenia, a od 3 lat jestem certyfikowanym instruktorem sportów siłowych. Stale poszerzam swoją wiedzę na licznych szkoleniach, bo człowiek nigdy nie jest na tyle mądry, by nie mógł być mądrzejszy. Z miłą chęcią pomogę Ci z zakresu treningu, odżywiania oraz suplementacji, a spotkać mnie możesz w sklepie Activus w galerii A2.


 

Mikołaj - Activus A2
Pasjonat sportów walki z 8 letnim doświadczeniem na matach oraz siłowniach, czynny zawodnik, trener którego konikiem jest przygotowanie siłowo-wytrzymałościowe w sportach walki.
Ukończyłem kilkanaście kursów z zakresu dietetyki i suplementacji, staram się poszerzać nieustannie swoją wiedzę, aby móc pomagać nie tylko sportowcom w okresie przygotowania do zawodów ale również każdemu kto po prostu chce poprawić jakość swojego zdrowia oraz życia.
Preferuje elastyczne podejście do tematu żywienia, w końcu życie mamy jedno i musi ono dobrze smakować :)
Aktualnie ruszam z projektem na Youtube o nazwie NonStopForma gdzie będę poruszał przede wszystkim tematykę treningową.

Spotkać, pogadać, wymienić doświadczenia czy poglądy możecie ze mną w sklepie Activus w galerii A2. Zapraszam! 

 

Maciej - Activus MM

Sportem zajmuję się od 7 roku życia kiedy to zacząłem trenować pływanie. Po dwóch latach, na bardzo długo przerzuciłem się na treningi kajakarstwa, w którym osiągnąłem liczne sukcesy na arenie międzynarodowej i krajowej. Niestety po 7 latach kontuzja wyeliminowała mnie z dalszej rywalizacji. Znalazłem kolejny sport w którym mogłem rywalizować z innymi, kick-boxing w odmianie K-1, jednak po 3 latach wyeliminowała mnie na stałe kontuzja, jednak przed tym udało mi się zakwalifikować do kadry narodowej i reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Obecnie zajmuję się budową sylwetki i szeroko pojętą kulturystyką, tak chyba miało być.

Jak widzicie mogę posłużyć wam swoim 14 letnim doświadczeniem sportowym oraz doradztwem w zakresie odżywiania i doboru odpowiedniej suplementacji.

 

Tomek - Activus MM

Jestem sportowcem, oraz trenerem personalnym. Moją pasją jest kulturystyka. Nieustannie staram się pogłębiać wiedzę dotyczącą treningów i odżywiania. Każdego dnia dążę do jak najlepszej wersji siebie. 

We wrześniu 2017r. stanąłem na podium zajmując 3 miejsce w debiutach IFBB Summer Edition w kategorii „Fitness plażowe”.

Możecie spotkać mnie w sklepie Activus w galerii MM, gdzie chętnie służę poradą z zakresu suplementacji. 


 

Inez Gorońska - Vitamin Shop Pajo (Luboń)

Instruktor Sportu o specjalności Kulturystyka - Sporty Siłowe. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego (Klasa Mistrzowska – Wioślarstwo).

Kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski w wioślarstwie. Zwyciężczyni Debiutów PZKFITS 2017 w Kulturystyce i Fitness kat. Bikini Fitness do 163cm. Mistrzyni Polski w kat. Bikini Fitness do 164cm. Finalistka Mistrzostw Europy w kat. Bikini Fitness do 162cm. Specjalizuje się w kształtowaniu sylwetki, tak aby osiągnąć właściwe proporcje które pozwolą Ci nie tylko dobrze wyglądać, ale również dobrze się czuć we własnym ciele. Wszystkie swoje metody treningowe przetestowałam na sobie. Moim motto życiowym jest zdanie "Dopóki walczę jestem zwycięzca". Jeżeli chcesz, żebym wsparła Cię w „Twojej walce” przyjdź do Vitamin-shop w Centrum Handlowym Pajo w Luboniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl