Producenci

regulamin sklepu internetowego

  • INFOLINIA: 61 8218321
  • E-MAIL: sklep@activus-sport.pl
Activus Team

ACTIVUS TEAM to grupa młodych ludzi pasjonujących się sportem, zdrowiem i racjonalnym odżywianiem.

W większości są to osoby z wykształceniem wyższym kierunkowym z dziedzin takie jak dietetyka, fizjoterapia, dietetyka sportowa. Dodatkowo w naszych szeregach znajdziesz wykwalifikowanych trenerów, instruktorów sportów różnych dyscyplin.Każdy z nich czynnie wykorzystuje potencjał swojego ciała, trenując i dobrze się odżywiając.

Aby przekroczyć bariery swojego organizmu i wspomóc możliwości wysiłkowe chętnie korzystają z suplementów diety, zdając sobie sprawę, po co to robią i w jaki sposób działają. Posiadają wiedzę, które z nich działają synergicznie i jakie są najlepsze pory na przyjmowanie danego suplementu, aby wyciągnąć z niego maksymalne korzyści.

To właśnie wyróżnia sklepy Activus na tle konkurencji. Pracownicy, którzy dzięki połączeniu pasji, setek godzin nauki popartej praktyką i zdobywaniem doświadczenia, są w stanie pomóc Wam w najróżniejszych problemach, zawsze służąc radą.

Poznaj nasz zespół :)

 

Wojtek - Activus w galerii Pestka

Moja przygoda z siłownią zaczęła się w 2005 roku. Trenowałem w wielu poznańskich klubach podpatrując i ucząc się od największych koni sportów siłowych. Jestem entuzjastą szeroko rozumianej, ciężkiej atletyki w naturalnym wydaniu. Staram się łączyć trójbój siłowy i kulturystykę bo wychodzę z założenia, że dobrze, gdy człowiek nie tylko wygląda na silnego ale i silny po prostu jest. Uważam, że dzięki takiemu podejściu jestem też bardziej wszechstronny i nie zamykam się na żadne metody treningowe i dietetyczne.

Nie namawiam Was do stosowania katorżniczych diet w celu uzyskania sześciopaka na lato. Jestem zwolennikiem zdroworozsądkowego podejścia do tematu, gdzie osiągamy swoje cele łącząc przyjemne z pożytecznym a nasze hobby czy pasja nie przeszkadza nam w codziennym życiu.


 


Arek - Activus w galerii Pestka

Dietetyk z wykształcenia w którego życiu sport był obecny już od samych początków. Stawanie na rękach, podwórkowy trzepak imitujący drążek do pierwszych podciągnięć i wymyków, nauka salt.
Przygoda z treningiem zaczęła się w garażu. Drewniana ławka, samodzielnie wykonane stojaki pod sztangę, obciążniki ze wszystkiego, cegieł, opon czy felg. Nieustanny progres motywował jak nic wcześniej. 
Pierwszy karnet na siłownię, pierwsza wymarzona "stówa na klatę","40 w bicku". Chwilowa zajawka zamieniła się w pasję. Życzę tego każdemu !

Do treningu i żywienia podchodzę z odpowiednim nastawieniem. Chciałbyś je poznać ? Zapraszam do Galerii Pestka przy ul. Aleje Solidarności 47 :)


 

Jakub - Activus w galerii Panorama

Licencjonowany dietetyk sportowy z 5-letnim doświadczeniem praktycznym. Instruktor kulturystyki z licencją UE oraz pasjonat kulturystyki. Kilkanaście przebytych kursów z tematyki neuroprotekcji, endokrynologi, suplementacji sportowej, układu pokarmowego, oraz w poszczególnych jednostkach chorobowych i autoimmunologicznych m.in. nowotwory, cukrzyca, insulinooporność, refluks, flora jelitowa, miażdżyca, hipogonadyzm, hashimoto...
Dbale zwracający uwagę na cały organizm oraz przebiegające w nim reakcje, co przekłada się na dalsze funkcjonowanie ciała i umysłu.

Dzięki manipulacji dietą oraz spersonalizowanym suplementom diety może wpłynąć pozytywnie na organizm każdego człowieka, czy to sportowiec, kulturysta lub osoba borykająca się z problemami zdrowotnymi.

Dzięki ciągłemu kształceniu się oraz będąc na bieżąco z nowymi, to badaniami naukowymi oraz codzienną praktyką zawodową jest w stanie doradzić każdemu, kto chciałby wpłynąć na swoje zdrowie lub tężyznę fizyczną.


 

  Mikołaj - Activus w pasażu Tesco Opieńskiego

Absolwent poznańskiego AWF na kierunki wychowanie fizyczne, od najmłodszych lat związany ze sportem. Certyfikowany trener personalny, instruktor fitness oraz instruktor kulturystyki. Posiada wiele szkoleń w zakresie treningu oporowego, odżywiania i suplementacji oraz uprawnienia doradcy żywieniowego. Od kilku lat mocno zaangażowany w kulturystykę, czynny zawodnik kulturystyki klasycznej federacji IFBB.
Chętnie podzielę się z Tobą wiedzą, dobierzemy razem odpowiednią suplementację, porozmawiam o diecie i treningu. Zapraszam do Galerii Tesco ul. Opieńskiego 1 w Pozaniu.


 

  Krzysztof - Activus w pasażu Rondo

Trener personalny, fizjoterapeuta, certyfikowany masażysta oraz doradca żywieniowy. Moje zainteresowania to przede wszystkim funkcjonowanie ludzkiego ciała, zdrowe odżywianie oraz oczywiście trening siłowy, a zwłaszcza podnoszenie ciężarów. Jestem także certyfikowanym trenerem Crossfit, który przez długi czas trenowałem, ale później zamieniłem dyscyplinę na podnoszenie ciężarów i tutaj zapuściłem korzenie. W treningu skupiam się nie tylko na rozwoju siły, ale na rozwoju ogólnej sprawności, zarówno u siebie jak i u klientów. Wierzę, że tylko tak można zapewnić sobie długotrwałe zdrowie i dobrą formę. W kwestii odżywiania preferuję luźne podejście z zachowaniem podstawowych zasad zdrowego odżywiania - w myśl zasady "wszystko jest dla ludzi". Staram się nie proponować rozwiązań na chybił-trafił, a za priorytet stawiam znalezienie i zrozumienie istoty problemu jaki dotyka moich klientów.


 

Kuba - Activus w galerii MM

Sportem interesowałem się od zawsze jednak swoją przygodę z siłownią zacząłem w 2013 roku. Od 2018 roku jestem trenerem personalnym w jednym z poznańskich klubów. Pasjonuję się naturalną kulturystyką. 

Bez siłowni nie wyobrażam sobie życia. Stało się to moim nawykiem. Wedlug mnie tylko zmieniając swoje nawyki jesteśmy w stanie zmienić swoją sylwetkę. Do diety podchodzę różnie. Sa okresy gdzie mozna sobie pozwolić na większy luz ale nie mozna się oszukiwać ze bez restrykcji w tej kwestii osiągniemy idealną sylwetkę. 

 


 

Bartosz - Activus w Galerii MM

Sport jest moją najwiekszą pasją od najmłodszych lat. Były gracz III i II Polskiej Ligi Siatkówki, z wieloletnim doświadczeniem na siłowni. Obecnie, od 2017 roku, jestem licencjonowanym trenerem personalnym po fizycznym kursie i szkoleniu z dietetyki i suplementacji. Do każdego podpopiecznego z kórym trenuje na siłowni jak i kilneta którego obsługuje w sklepie, podchodzę indywidulanie, aby teningi i nowe nawyki żywieniowy były czymś przyjemnym, a nie karą.

Posiadam rzetelną wiedzę na temat: diety, treningu, sposobów pełnowartościowego odżywiania, doboru odpowiednich produktów do Twojego jadłospisu, układania odpowiednich posiłków i supelementacji. Cenię sobie mąde treningi rozwijające całe ciało. Zapraszam do zakupów w skepie VitaminShop, a ja postaram sie Ci doradzić i pomóc w osiągnąć celu dbając jednocześnie o Twoją kondycję zewnętrzną i wewnętrzną organizmu.


 

 


Łukasz - Activus w galerii A2

Ze sportami siłowymi jestem związany od 16 roku życia. Zaczynałem od kalisteniki w osiedlowym parku, później przeniosłem się na siłownię gdzie do teraz trenuję, łącząc treningi kalisteniki z trójbojem siłowym. Na pierwszym miejscu stawiam zawsze technikę wykonywanych ćwiczeń. Jednak samą techniką, bez ciężaru siły się nie zbuduje, więc dużym ciężarom mówię stanowcze "TAK". Jako oczywisty cel swoich treningów traktuję rozwój siły i sprawności fizycznej.

Od 2015 roku jestem czynnym zawodnikiem Street Workout kat. Siłowo Wytrzymałościowej, a w 2017 roku po raz pierwszy walczyłem o podium na oficjalnych Mistrzostwach Polski Street Workout.

Regularnie rozwijam się uczestnicząc w szkoleniach dotyczących dietetyki i treningu, a dopełnieniem i zdobywaniem kolejnych dawek wiedzy są dla mnie tematyczne książki i artykuły.

Moje podejście do diety nie jest zbyt restrykcyjne. Oczywiście, zawsze staram się trzymać podstawowych zasad zdrowego odżywiania, ale nie idę na kilkugodzinne cardio za każdym razem gdy zdarzy mi się zjeść ciasto czy kostkę czekolady. Uważam, że każdy jest w stanie znaleźć swój idealny model żywieniowy, w którym będzie w stanie skupić się na pełnowartościowych posiłkach, nie pozwalając by dieta zawładnęła jego całym życiem. Jest to moja filozofia, której się trzymam i według niej staram się pomagać swoim klientom, tak aby wyglądali lepiej i czuli się lepiej.


 

Adam - Activus w galerii A2

 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener sportu, kulturystyki i fitness,
uczestnik wielu warsztatów i szkoleń z zakresu treningu.
Aktywnie pracujący w zawodzie trenera personalnego od 2010 roku oraz regularnie uprawiający sporty
siłowe od ponad 14 lat.
Możesz liczyć na fachową pomoc w doborze suplementów pod każdy cel treningowy, żywieniowy czy
zdrowotny oraz rzetelne i pomocne wskazówki związane z treningiem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl